Soovin saada tasuta e-kokaraamatut:

Saad tasuta e-raamatu ja liitud Umami uudiskirjaga. Juba üle 30 000 liituja!

Pressiteade: Umami maailma maitsete pood avas Tallinnas poe

Umami maailma maitsete pood avas Tallinnas poe

Novembris viie aastaseks saanud Umami.ee, mis pakub põnevaid maitseid kogu maailmast oma e-poes ja Tartus aadressil Vaksali 5, avas 1. detsembril poe Tallinnas Baltika Kvartalis. Lisaks maailma eri köökidest pärit roogade valmistamiseks vajaminevale leiab uuest poest gurmee- ja tervisetooteid, looduskosmeetikat, lauanõusid ja kingitusi. Umami püüab pakkuda just neid tooteid, mida mujalt ei leia.

Klientide soovidele vastu tulles otsustati ka Tallinnas pood avada, et kõik huvilised saaksid oma käega kaupa katsuda ja silmaga näha. Umami perenaine Juta Raudnask loodab, et uus pood saab klientide seas populaarseks ja lubab, et uusi põnevaid tooteid lisandub pidevalt: „valime kõik tooted tuhandete seast, testime neid ise ja pakume retsepti-ideid välja. Tootevalikus lähtume ka klientide sooviavaldustest ja soovitustest. Kui juba mitmes klient ikka gochugarut küsib, siis anname endast kõik, et see peagi meie riiulitelt kättesaadav oleks. Peagi on meil erinevaid tooteid müügis juba üle 1000. Lisaks teeme koostööd paljude Eesti parimate restoranidega, meie maitseid võite otsida näiteks Noast, Art Priorist, Fabrikust, Moonist ja paljudest teistest restoranidest“. Tallinna poega seoses ideid jagub: „Umamisse tulles saab alati proovida erinevaid põnevaid snäkke. Peagi hakkame pakkuma kuumi jooke ja tervislikke smuutisid, näiteks nagu kookose-matcha latte, chia fresca, mango lassi või kurkumi limonaad. Tulevikuplaanides miks mitte ka kergeid autentseid eineid, Tai kuulsat suppi tom yumi, ramenit, sushi bowle, tikka masalat, kung pao kana jt.“

Uus pood asub aadressil Veerenni 24 ja on avatud E-R 11-19 L 11-15.  Lisaks jätkub endiselt kauplemine ka e-poes www.umami.ee, kust saab poest ostetu kohta lisainfot lugeda ja toodete kasutamiseks retseptiideid koguda.

Umami näol on tegemist pereettevõttega, mis sai alguse kirest toidu ja reisimise vastu. Et paljusid vajalikke koostisosasid polnud võimalik Eestis hankida, siis otsustati see igale eestlasele Umami poe kaudu võimalikuks teha. Umamiks nimetatakse ühte viiest põhimaitsest, teised neli on kõigile ammu tuttavad magus, hapu, mõru ning soolane.

umami-pood-avatud-pressiteade

Lisainfo:
Juta Raudnask
Umami perenaine

5226167
Umami OÜ
info[at]umami.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga