Värvid pühademunadele otse loodusest

Tänane postitus on kõigile, kes sooviks nädalavahetusel mune koksida ilusate värviliste munadega, mille värv tuleks aga otse loodusest! Olen selle tarvis siin üksjagu katsetanud ja jagan teiega nii oma õnnestumisi kui ebaõnnestumisi. Annan soovitusi, mida tasub proovida ja mis on puhas ajaraiskamine!

 

munade värvimine

(veel …)

Ideid jõuluajaks

Tänasesse postitusse oleme Sinu jaoks kogunud hulga inspiratsiooni jõuluajaks. Abiks ideede kullaauk Pinterest.

Samamoodi nagu munapühade ajal, jagame vahvaid Pinteresti leide ka jõuludeks. Tegelikult torkame oma Pinteresti “seinale” pea iga päev aasta läbi mõne huvitava idee. Nii et kui Sul soovi on, jälgi meie Pinteresti “pesa” ka muul ajal.

Temaatilised jõuluküpsised

Lihtsatest liivatainaküpsistest saad tõeliselt jõuluse ampsu, kui kaunistad neid šokolaadi ja punase nööbikommiga põdra pildiga või valge glasuuri, vahukommi, šokolaadi ja punase loodusliku toiduvärvi abil lumememme omaga.

Foto: draugiem.lv (veel …)

Pühadejärgne munauputus – täidetud munad 8 moodi

Kas ka Sina leiad end peale munapühi olukorrast, kus vaagen on värvilisi mune täis, aga pea ideedest, mida nendega peale hakata, tühi? Minuga juhtub seda igal aastal. Seetõttu leiadki tänasest postitusest 8 erinevat ideed, kuidas teha põnevaid ja ilusaid täidetud mune!

(veel …)

Kuidas värvida mune – ideid ja inspiratsiooni!

Seekordsest blogipostitusest leiad hulga vahvaid ideid ja inspiratsiooni, kuidas pühademunasid kaunistada!

(veel …)

Pidulikku pühapäevasele peolauale

Seekordsest blogipostitusest leiad kaks pidulikku ja veidi erilist retsepti, mida valmistada näiteks pühapäevasele Vabariigi aastapäeva pidulauale:

*kalmaaritindipliinid kalamarjaga eelroaks ja
*musta seesami ja mangoga toorjuustudessert lilleõitega magustoiduks!

pliinid

(veel …)