Terre Exotique

https://umami.ee/wp-content/uploads/2014/11/Terre-Exotique-logo-500x200.jpg

Terre Exotique - gurmeetooted kogu maailmast

Terre Exotique tähendab prantsuse keeles Eksootiline Maa. Selle looja, prantslane Erwann de Kerros, on parandamatu maailmarändur ja kirglik vürtside jahtija. Tema piiritu nälg põnevate elamuste järgi on viinud teda kõikidesse maailma nurkadesse seniavastamata maitseid leidma.

Erwanni seiklus sai alguse Kamerunist, kus ta neli aastat Penja pipra istandust juhtis. Sellest kasvaski välja Terre Exotique, mis keskendub kvaliteedile, originaalsusele ja kulinaarsele loovusele. Juba üle 10 aasta on ta koos oma meeskonnaga avanud meile väravaid erinevatesse iidsetesse kultuuridesse ja tsivilisatsioonidesse ning tutvustanud gurmaanidele kaugete maade unikaalseid maitsekoosluseid.

Terre Exotique´i meeskond uurib maailma kultuuride ajalugu ja pöörab erilist tähelepanu väljavalitud toodete päritolule. Tänu neile kulinaarsetele otsingutele avaneb meile nüüd võimalus nautida üle 350 erineva maitseelamuse põnevate piparde, soolade, vürtside, ürtide, õlide, suhkrute ja kastmete näol! Terre Exotique´ tooteid toodavad väiksed ettevõtted maailma eri paigust, kes järgivad oma rahvaste iidseid traditsioone. Tänu neile saame oma toidulaua põnevamaks muuta näiteks Sališi indiaanlaste poolt pikalt punase lepa suitsus suitsetatud meresoolaga, ainult Amazoni vihmametsades kasvava aromaatse tonka oaga, Kreeta kuuma päikse käes metsikult kasvanud ürtidega...

Terre Exotique´i maailm:

• Maailma piprad ja soolad
• Haruldased vürtsid
• Külmpressitud ja maitsestatud õlid
• Ürdid ja maitseained

https://umami.ee/wp-content/uploads/2014/11/Terre_Exotique-tooted-400x221.jpg
https://umami.ee/wp-content/uploads/2014/11/harmatissool-300x221.jpg