Suveks kuhjaga mereande … ananassi carpaccio pealekauba

Kõik mereannisõbrad, see postitus on teile! Värsked mere ja tuule järgi lõhnavad mereannid sobivad eriti hästi just suvisele lauale koos jaheda veiniga, kas pole? Loe edasi, et leida kammkarbi carpaccio, taipärase mereannisalati ja kolme värskele austrile sobiva kastme retseptid. Preemiaks peale üks kiire suvine magustoit ananassist. Lisaks kirjutan, kuidas me selle postituse tarbeks Tais mereannijahil käisime.

tai mereanni salat (veel …)

Vaata, kuidas valmib Tai banaanipannkook roti

Tai on tänavatoidu paradiis, seda teab vist iga toiduhuviline. Ja üks meeldejääv tänavatoit magusasõpradele, mis siinsetel tänavatel uskumatu kiirusega valmib ja keele alla viib, on kohalik banaanipannkook ehk roti. Tänasest postitusest leiad roti retsepti ja video, kuidas see Tai tänaval reaalselt valmib!

roti meister

(veel …)

Tai kokakool

Kui ka Sina oled samasugune Tai köögi fänn nagu meie, siis on tänane postitus just Sinule. Kutsume Sind endaga koos Bucha Buni kokakooli Hua Hinis, kus Tai kokk Natalie tutvustab Tai köögi põhilisi koostisaineid ja õpetab traditsioonilisi Tai toite valmistama.

Tai maitsed
Foto: thaimanna.com

(veel …)

1-2-3 ja valmis ehk fast food @ home!

Täna leiate siit ideid kiireteks ja maitsvateks argiroogadeks, mis lisavad põnevat eksootikahõngu õhtusele toidulauale, on tervislikud ja mis kõige tähtsam – valmivad lihtsalt ning kiirelt.

(veel …)