Edamame oad kooritud 500g
-
3.40 €
Laos
Edamame oad kooritud 500g
NB! Tegemist on sügavkülmutatud tootega ning läbi e-poe tellides tuleb arvestada, et toode sulab transpordi käigus.
• Toodet võib tellida omal vastutusel tehes vastav märge ostukorvis.
• Umami OÜ ei vastuta tellimuse saatmisel sulamisest tulenevalt võimalikest hilisematest kvaliteediprobleemidest.
Kooritud edamame oad on noored sojaoad, mis on õrna maitse ja mõnusa tekstuuriga. Need on hea taimse valgu, kiudainete, küllastumata rasvhapete ja mineraalainete allikas ning sobivad hästi nii kiireks snäkiks kui ka erinevate roogade täiendamiseks.
Kuna oad on juba kaunast eemaldatud, on neid eriti mugav kasutada – lisa lihtsalt salatitesse, suppidesse, vokiroogadesse, riisi- ja nuudliroogadesse või poke-kaussi. Sobivad hästi ka lisandiks kala, kana, tofu või köögiviljade kõrvale.
Kasutamine: sulata ja naudi snäkina või lisa otse soojadesse roogadesse valmistamise lõpus, et oad säilitaksid oma ilusa värvi ja meeldiva tekstuuri.
- Tootja: Ayuko
- Toote kaal: 500g

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.