Alum kivi deodorant BIO

6.35 


Kliendi hinnang:
5.00 out of 5
(1 arvustust)

Laost otsas

  • Laost otsas
  • 14 päeva tagastusõigus internetist ostmisel
  • Tasuta transport al 30 EUR ostusummast!
  • Kaup kätte 2-3 tööpäevaga.

Alum kivi deodorant BIO

Alum kivi deodorantm, 125 ml. Loooduslik ja orgaaniline kosmeetika, sertifitseeritud ECOCERT® standardite järgi

Alum kivi on looduslikust kivist saadud kristall. See on looduslik deodorant, mis reguleerib higistamist ja võitleb bakterite vastu, mis tekitavad ebameeldivaid lõhnasid. Vedelal kujul pihustiga Alum deodorant on praktiline ja lihtne kasutada. Lisaks on see nahale õrn ja ei jäta riietele plekke. 
Parabeenide, lõhnaainete, värvainete, säilitusainete vaba.

Kasutamine
*kasuta samamoodi nagu iga teist deodoranti. Sobib ka peale raseerimist. 
*võib kasutada ka peale habemeajamist, kuna tänu oma kokkutõmbavale omadusele peatab see deodorant väikse verejooksud, mis habemeajamise ajal tekivad. 

Koostis: 100% looduslik Alum kivi (Potassium Alum).
Hoida jahedas ja kuivas.

Erinevus loodusliku ja sünteetilise vahel

Potassium Alum (millest on tehtud see deodorant): 100% looduslik kivi, mida leidub looduses erinevates paikades üle maailma (nt Süüria, Maroko, Hiina, Filipiinid jne) ja saadakse aluniidi kaevandustest. Hüdraatunud alumiiniumoksiid on alumiiniumi stabiilne vorm, mis ei jää nahale ja mis ei kandu vereringesse. See eemaldub nahalt higistamise või pesemise korral ja kuna see on keemiliselt inertne (ei reageeri keemiliselt), siis ei eraldu sellest alumiiniumit nagu paljudes deodorantides sisalduva alumiiniumkloriidi hüdraatide puhul. 

Ammonium alum, mida sisaldavad paljud deodorandid: sünteetiline kivi, mis on tehtud ammooniumsooladest (suurte keemiatööstuste jääkprodukt), uuesti paagutatud ning seejärel müüakse ammonium alumi nime all. Alumiinium, millest see koosneb, ei ole hüdraatunud ja jääb seetõttu nahale. On teaduslikult tõestatud, et alumiiniumkloriidi  hüdraadid võivad osaliselt kanduda vereringesse ja see võib põhjustada Alzheimeri tõbe, kui need molekulid kogunevad ajju. 

Neid kahte alum kivi ei saa teineteisest silmaga eristada, ainus viis teada saada, millisega neist tegu on, on lugedes pakendilt koostist. 

 

  • Tootja: Najel
  • Riik: Süüria
  • Toote kaal: 125ml

1 arvustus tootele Alum kivi deodorant BIO

  1. 5 out of 5

    Väga meeldib😊

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga