Koolitused

Koolitused firmadele ja eraisikutele Umamiga (HETKEL KOOLITUSI EI TOIMU!)

Ideid põnevateks koolitusteks Umamiga:

Vürtside ja ürtidega ümber maailma

 

Haruldased maitsed kogu ilmast

 

Teeme jõulud põnevaks

vyrtsidkoolitus   ponevadmaitsedkoolitus   joulukooliitus

 

Sellel koolitusel saad põnevaid maitseid ise proovida, ideid, mida vürtside-ürtidega peale hakata, kuidas nendega oma tervist parandada ja kuuled lugusid, mida erinevad maitseained maailma rahvastele tähendanud on. 

 

 

Tihti tullakse meie juurde ja öeldakse, et teil on nii palju põnevat, kui ainult oskaks sellega midagi peale hakata. See koolitus ongi selleks, et saaksite neist haruldastest ja uutest maitsetest endale lemmikud valida, neid proovida ja katsetada. 

 

 

Jõulud ja vürtsid sobivad hästi kokku. Juurde natuke magusat, hõõguvat ja midagi kinkimiseks ning jõulutunne ongi kohal! Tutvume jõuluajale sobilike vürtsidega, aga ka šokolaadil, pähklitel, puuviljadel ja soojadel jookidel on siin oma koht. 

Loe lähemalt!

 

Loe lähemalt!

 

Loe lähemalt!

 
Info saamiseks kirjuta info@umami.ee

  

Põnevad maitseelamused firmadele (HETKEL KOOLITUSI EI TOIMU!)

Küsi koolituste kohta (+372) 552 6167 või kirjuta info@umami.ee

  • Tiimiüritus “tundmatud maitsed kogu maailmast”, kus proovime haruldasi vürtse, ürte, õlisid, äädikaid jm toiduaineid kogu maailmast. Üheskoos valmistame neist proovimiseks ka kiireid ja põnevaid hõrgutisi!
  • Tiimiüritus “koos kokkame, koos naudime”, kus valmistame gruppides 3-käigulise pidusöögi (teema kokkuleppel – maailma köögid, lihtne gurmee, supertoit jne) ning naudime oma kätetööd lõpetuseks üheskoos!
  • Suurematele gruppidele vürtside ja ürtide workshop, mille käigus saab tuttavaks, maitsta ja nuusutada, üle 70 vürtsi kogu maailmast, pärit Aafrika kõrbetest kuni Amazoni vihmametsadeni. 
  • Temaatilised workshopid (al 1 h) – jõulud, söödavad kingitused, vürtsid, Halloween jne jne. Mängumaa on lõputu! :)

PS! Koolitused vajadusel ka inglise keelsena!

Võta meiega ühendust ja paneme just teie tiimile sobiva koolituse kokku!


Juta Umami

 

Küsi pakkumist siit!

 

 

Kõiki koolitusi viib läbi Umami maailma maitsete poe perenaine Juta Raudnask, kes on kirjutanud raamatud „Samba, sake ja tšillikaun. Maid ja maitseid avastamas” (2011), „Tervislikud ürdid ja vürtsid. Teejuht põnevate maitsete maailma“ (2013) ning „Tervislikud õlid ja äädikad. Teejuht põnevate maitsete maailma“ (2015).  Juta on aastaid mööda maailma rännanud otsides põnevaid maitseelamusi ja autentseid koostisosasid ning alates 2007. aastast kirjutanud toidu- ja reisiblogi What a wonderful world!, kirjutab artikleid ja retsepte nii ajalehtedele kui ajakirjadele.

Tule meiega kokkama!

koolitus umamis
Uute maitsete koolitus Umami poes
grillime
Grill ja koolitus suvepäevadel
suvepaevad
Koolitus suvepäevadel
koolitaja juta
Workshop ja juhendaja Juta
workshop
Käimas on vürtside viktoriin!

olide ja aadikate koolitusel-

 

porgandisalat mandlioli ja pistaatsiatega-

 

testimine käib-

logo